Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
ČISTÍCÍ SLUŽBY M+M /PROFESIONÁLNÍ ČIŠTĚNÍ SEDAČEK - ČIŠTĚNÍ KOŽENÉHO NÁBYTKU - ČIŠTĚNÍ ALCANTARY - OZONOVÁ DEZINFEKCE MÍSTNOSTÍ A VOZIDEL - ČIŠTĚNÍ KŘESEL - ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ - ČIŠTĚNÍ MATRACÍ - ČIŠTĚNÍ AUTOSEDADEL - ČIŠTĚNÍ ČALOUNĚNÉHO A KOŽENÉHO NÁBYTKU - ČIŠTĚNÍ ALCANTARY - ČIŠTĚNÍ MATRACÍ - ČIŠTĚNÍ ŽIDLÍ - ČIŠTĚNÍ SEDACÍCH SOUPRAV - ÚKLIDOVÉ SLUŽBY - ÚKLID DOMÁCNOSTÍ - ÚKLID KANCELÁŘÍ

Umělý semiš (známý také jako alcantara) vyčistíte podobně jako pravý semiš, při čištění však používejte pouze speciální přípravky určené na tento materiál. 

Na úvod zbořme jeden z největších mýtů: alcantara NENÍ kůže! Přestože se velmi často alcantara (či Dinamica, jak ji někteří výrobci zejména v Německu označují) zaměňuje s broušenou kůží, nejedná se o stejný materiál! Alcantara je syntetická tkanina, jde v podstatě o speciální druh mikrovlákna, jehož údržba je o něco náročnější, než je tomu u ostatních typů textilie. Odměnou uživateli je však krásný, luxusní potah, který při správné údržbě může vydržet řadu let.

U alcantary je důležitý zejména správný postup údržby a prevence jejího znečištění. Čištění alcantary je totiž o něco náročnější, než u ostatních běžných tkanin a čalounění. U alcantary hrozí mnohem víc mechanické poškození než u běžného mikrovlákna.

Prevence znečištění je nejlepším způsobem údržby alcantary. Pravidelné vysávání a vyhýbání se skvrnám je tedy tou nejlepší metodou, jak udržet alcantaru dlouho hebkou na dotek i krásnou a luxusní na pohled.

Alcantara je syntetický materiál, využívaný nejen v nábytkářském a oděvním průmyslu, ale také v průmyslu automobilovém. Používá se jako potahový materiál především u luxusních značek aut. Alcantara je složená z ultratenkých polyesterových vláken, laminovaných polyuretanem.

Na dotek i vzhledem látka připomíná broušenou (semišovou) kůži. Oproti té má však lepší vlastnosti. Mezi hlavní výhody alcantary patří její odolnost, vzdušnost, prodyšnost, ohebnost a nemačkavost.

Jsme specialisté na ruční čištění alcantary. U nás v Čistícím servisu M+M máme zkušenosti jak s alcantarou na pohovce, křesle, tak ve vozidle.

TOPlist

čištění koženého nábytku, čištění koženého křesla, čištění kožené sedačky, čištění alcantary, čištění kůže, leather cleaning, čištění čalouněného nábytku jihlava, čištění kožených sedaček jihlavsko, čištění sedaček pelhřimov, čištění koberců pelhřimov, čištění matrací pelhřimov, čištění jihočeský kraj, čištění kožených sedaček pelhřimov, čištění jihlava, čištění po celém jihlavsku, čištění vysočina, čištění koberců jihlava, čištění táborsko, čištění jindřichohradecko, čištění havlíčkobrodsko, čištění českobudějovicko, čištění český krumlov, čištění pelhřimov, čištění pacov, čištění jihočeši, čištění humpolec, čištění kamenice nad lipou, čištění košetice, čištění Lukavec, čištění červená řečice, čištění želiv / Majitelka: Zdeňka Maurerová, Starý Pelhřimov 4, 393 01 Pelhřimov / IČ 86877992 - Neplátce DPH