Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
ČISTÍCÍ SLUŽBY M+M /PROFESIONÁLNÍ ČIŠTĚNÍ SEDAČEK - ČIŠTĚNÍ KOŽENÉHO NÁBYTKU - ČIŠTĚNÍ ALCANTARY - OZONOVÁ DEZINFEKCE MÍSTNOSTÍ A VOZIDEL - ČIŠTĚNÍ KŘESEL - ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ - ČIŠTĚNÍ MATRACÍ - ČIŠTĚNÍ AUTOSEDADEL - ČIŠTĚNÍ ČALOUNĚNÉHO A KOŽENÉHO NÁBYTKU - ČIŠTĚNÍ ALCANTARY - ČIŠTĚNÍ MATRACÍ - ČIŠTĚNÍ ŽIDLÍ - ČIŠTĚNÍ SEDACÍCH SOUPRAV - ÚKLIDOVÉ SLUŽBY - ÚKLID DOMÁCNOSTÍ - ÚKLID KANCELÁŘÍ

Kůže neboli useň

Kůže neboli useň je materiál živočišného původu a je nutné o něj pečovat. Při čištění a hlavně impregnaci je nejdůležitější výběr správných přípravků k typu kůže a pravidelnost údržby.

V Čistícím servisu M+M se zabýváme hloubkovým čištěním veškerých typů kůží, koženek a materiálů podobných kůži.

O čištění a impregnaci hladké barevné kůže

Hladká barevná useň je živočišný materiál, který má na povrchu nastříkanou barevnou pigmentovanou vrstvu. Čištění a impregnace kůže je tedy pečování o nepropustnou vrchní barevnou polyuretanovou vrstvu.

Často se setkáváme s mylným názorem, že kůže se musí mastit.

Ano jsou typy kůží, které se mastí, jsou to tzv. otevřené kůže a vyskytují se na koňských sedlech, botách, kabelkách atd. jejich hlavním poznávacím znakem je, že umí přijímat vodu.

Četnost a časová náročnost čištění:

První hloubkové čištění je většinou záležitost na pár hodin. Poté je nutné kůži naimpregnovat. Každé další čištění zabere výrazně méně času i použitých přípravků.

V obvyklých provozech jako je domácnost, kancelář postačí čištění a impregnace koženého nábytku cca 2x za rok. 

Čištění kůže a impregnace interiéru
Naše čištění je profesionální, impregnace skutečně trvalá a výsledky ohromující - správnou péčí máte kožený nábytek skoro a celý život.

Jak často čistit kůži?
Sedací soupravy je třeba čistit (utírat prach) tak často, jako u ostatních částí vašeho nábytku. Úplné čištění koženého nábytku je potřebné 2-4 krát do roka.

Naše doporučení

1x za měsíc - lehké čištění kožené sedací soupravy
Vysávejte prach na sedačce, když čistíte i ostatní části nábytku v místnosti. Zlehka navlhčete kousek látky v přípravku na povrchní čištění kůže - pouze profesionální přípravek neovsahující vodu a utřete celý povrch sedačky. Jednou z výhod kůže je, že můžete úplně odstranit prachové částice z povrchu, čímž se sedačka stane ideální pro jedince, kteří jsou citliví na prach.

2x za rok - profesionální hloubková péče o váš kožený nábytek

V dostatečným předstihu si zamluvte termín u naší firmy, kdy opět provedeme hloubkové čištění koženého nábytku včetně provedení hloubkové impregnace koženého nábytku. Jen při správné péči Vám kůže bude sloužit, tak jak se předpokládá.

TOPlist

čištění koženého nábytku, čištění koženého křesla, čištění kožené sedačky, čištění alcantary, čištění kůže, leather cleaning, čištění čalouněného nábytku jihlava, čištění kožených sedaček jihlavsko, čištění sedaček pelhřimov, čištění koberců pelhřimov, čištění matrací pelhřimov, čištění jihočeský kraj, čištění kožených sedaček pelhřimov, čištění jihlava, čištění po celém jihlavsku, čištění vysočina, čištění koberců jihlava, čištění táborsko, čištění jindřichohradecko, čištění havlíčkobrodsko, čištění českobudějovicko, čištění český krumlov, čištění pelhřimov, čištění pacov, čištění jihočeši, čištění humpolec, čištění kamenice nad lipou, čištění košetice, čištění Lukavec, čištění červená řečice, čištění želiv / Majitelka: Zdeňka Maurerová, Starý Pelhřimov 4, 393 01 Pelhřimov / IČ 86877992 - Neplátce DPH