Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
ČISTÍCÍ SLUŽBY M+M /PROFESIONÁLNÍ ČIŠTĚNÍ SEDAČEK - ČIŠTĚNÍ KOŽENÉHO NÁBYTKU - ČIŠTĚNÍ ALCANTARY - OZONOVÁ DEZINFEKCE MÍSTNOSTÍ A VOZIDEL - ČIŠTĚNÍ KŘESEL - ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ - ČIŠTĚNÍ MATRACÍ - ČIŠTĚNÍ AUTOSEDADEL - ČIŠTĚNÍ ČALOUNĚNÉHO A KOŽENÉHO NÁBYTKU - ČIŠTĚNÍ ALCANTARY - ČIŠTĚNÍ MATRACÍ - ČIŠTĚNÍ ŽIDLÍ - ČIŠTĚNÍ SEDACÍCH SOUPRAV - ÚKLIDOVÉ SLUŽBY - ÚKLID DOMÁCNOSTÍ - ÚKLID KANCELÁŘÍ

Koberec je již dlouho dokonalým detailem interiéru, který pomáhá vytvářet pohodlí a pohodu v domě. Dodávají zvláštní teplo a na trhu najdeme nepřeberné množství nejen tvarů, ale především materiálů, barev a vzorů.

Koberec promění Váš pokoj v útulný prostor, ztlumí zvuky, tepelně izoluje. Milují ho děti, psi, kočky a další domácí mazlíčci. Všichni na něm ale umí zanechat stopy. Chlupy, skvrny od čaje, kávy, pastelek, vodovek, nehoda se může stát miminku lidskému i psímu. Svoje stopy na koberci ale zanechá i prach, průvan pod dveřmi a zádveřím. O koberec je potřeba pečovat ale nejen ve výše uvedených případech. V těch samozřejmě nastupuje metoda pokusu a omylu nebo správně zvolený profesionální postup.

Čištění koberců, představuje ne zrovna oblíbený druh práce v případě, že se nám podařila malá nehoda nebo třeba jen z důvodu, že bychom chtěli po nějaké době užívání koberec jednoduše vyčistit. Navíc tady hrozí, že by jste jako laikové mohli koberec zcela zničit. 

Než začneme čistit koberec, je užitečné seznámit se složením materiálu koberce. Je to důležité hlavně z toho důvodu, abychom neporušili vlákna koberce a vůbec k poškození struktury vláken. V každém případě se nedoporučuje používat horkou vodu. Koberce se čistí destilovanou vodou, jejíž teplota je blízká pokojové teplotě. Možná to zní trochu podivně, ale je to tak. Když k tomu přidáme profesionální čistící prostředky a profesionální techniku, která nepromáčí čištěný materiál, tak můžeme dosáhnout dobrých výsledků.

V mnoha případech je na to zapotřebí profesionální ruka odborníků. Jen pracovníci těchto firem mají přehled o tom, jak dokonale, a hlavně správně koberec vyčistit. Specializované čištění koberců je komplex opatření, kdy v některých případech je možná i dezinfekce.
Špinavý koberec nejen zkazí dojem, ale může se také stát také místem patogenních bakterií a virů.

Pravidelné čištění koberců je způsob, jak prodloužit životnost koberce a udržet jeho atraktivní vzhled po mnoho let. Pouhé vysávání nebude schopno vysát všechny nečistoty a bakterie. A to i tím nejsilnějším vysavačem.

Alespoň dvakrát ročně bychom měli koberec hloubkově vyčistit. Odstraníme tak nejen veškeré nečistoty, ale také prach a bakterie, které se za dobu používání v koberci objevily. Můžeme si pozvat odborníky na slovo vzaté, protože základem úspěšného čištění koberců je především znalost této problematiky a správného technologického postupu. 

Pouhé vysávání vašich koberců nikdy neodstraní všechnu mastnotu, prach a nečistoty. Koberce vypadají na povrchu čistě, ale nejjemnější nečistoty (mastnota, prach, alergeny) zůstávají nalepeny v hloubce osnovy a na kobercových vláknech.

VAXING - patentované hloubkové propírání a sušení ve vaxingové (vákuové) hlavici, dokonale odstraní veškeré nečistoty pomocí turbulentního proudění čistícího roztoku mezi rozvibrovanými kobercovými vlákny s následným 93% vysušením. Vaxingový proces probíhá automaticky bez vašeho zásahu a za cca 45 minut se můžete projít po nadýchaném, voňavém, zcela čistém a suchém koberci. Navíc nehrozí sražení vlákna a odpadá nutnost přenášení nábytku.

To je hlavní rozdíl oproti zastaralému systému TEPOVÁNÍM koberců, kdy nastříkáte roztok na koberec a následně vysajete. Je to stejné, jako kdyby jste na koberec vylili kýbl s vodou a roztokem a následně vysáli.

Jedině VAX s patentovanou technologií dokáže dokonale odstranit veškeré nečistoty! 

TOPlist

čištění koženého nábytku, čištění koženého křesla, čištění kožené sedačky, čištění alcantary, čištění kůže, leather cleaning, čištění čalouněného nábytku jihlava, čištění kožených sedaček jihlavsko, čištění sedaček pelhřimov, čištění koberců pelhřimov, čištění matrací pelhřimov, čištění jihočeský kraj, čištění kožených sedaček pelhřimov, čištění jihlava, čištění po celém jihlavsku, čištění vysočina, čištění koberců jihlava, čištění táborsko, čištění jindřichohradecko, čištění havlíčkobrodsko, čištění českobudějovicko, čištění český krumlov, čištění pelhřimov, čištění pacov, čištění jihočeši, čištění humpolec, čištění kamenice nad lipou, čištění košetice, čištění Lukavec, čištění červená řečice, čištění želiv / Majitelka: Zdeňka Maurerová, Starý Pelhřimov 4, 393 01 Pelhřimov / IČ 86877992 - Neplátce DPH